Jesteśmy młodym, zespołem, który z powodzeniem rozwija skrzydła 

na polskim i niemieckim rynku. Zmęczeni szablonowym myśleniem i ograniczeniami korporacji, stworzyliśmy nowoczesny zespół spełniający wszystkie potrzeby nowoczesnego e-commerce 

Softwarepizza  pozwala pracownikom na swobodę w działaniu, własną wizje i samorozwój. 

Dzięki temu, możemy więcej zaproponować klientom, którzy z nami współpracują. 


Dział Designu odpowiada za graficzną stronę produktów, które dla państwa kreujemy. 

Do pracy używamy narzędzi z pakietu Adobe m.in Photoshopa, Illustratora, Adobe XD i InDesign. Dbamy o to, by projekty, które do Państwa trafiają były na jak najlepszym poziomie.

 

Dział Deweloperski odpowiada za zbudowanie dobrego backendu, dostosowanego pod wymogi, oraz oczekiwania naszych klientów. Wcześniej przetestowane produkty oddawane są na czas z gwarancją najlepszych usług. Już nie raz mieliśmy okazję udowodnić, że nasze technologie są sprawdzone i stabilne, a spersonalizowane usługi zadowalają nawet tych najbardziej wymagających!

 

Dział Foto-Video, to nasza druga wizualna część zespołu. Bez Problemu radzimy sobie z zaawansowanymi programami takimi jak Photoshop, Lightroom, Sony Vegas, Davinci Resolve, Adobe Premiere Pro. Dzięki zmysłowi estetycznemu bardzo łatwo odnajdujemy się w przeróżnych projektach i zawsze stajemy na wysokości zadania. 

 

Dział Marketingu to ludzie, którzy pomogą państwu zostać zauważonym w sieci. 

Już podczas prac deweloperskich mamy na uwadze kwestie UX i przyszłego pozycjonowania strony, a po ich zakończeniu z przyjemnością możemy nawiązać z Państwem dalszą współpracę marketingową.

 

Napisz do nas na WhatsAppie!

Zadzwoń do nas!

517341785

softwarepizza@gmail.com

Nasze godziny otwarcia:

W dni robocze:

Soboty:

Niedziele:

od 8:00 do 21:00

od 9:00 do 20:00

od 10:00 do 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: