Kolejnym polami naszego działania są fotografia oraz wideo, z naciskiem na nurt produktowy. Niezależnie, czy potrzebne jest pół tysiąca zdjęć tkanin, czy krótki filmik na TikTok, dysponujemy odpowiednim sprzętem, własnym studio i zespołem profesjonalistów, czyli innymi słowy wszystkim, czego można podczas tego typu realizacji potrzebować. Możemy też dojechać na plan, dowieźć sprzęt, pomóc w montażu, czy w zasadzie czymkolwiek innym, czego możesz w procesie tworzenia zdjęć/filmów produktowych. Jeśli potrzebujesz nowych materiałów wizualnych, z najmilszą chęcią pomożemy!

Foto / Wideo 3 products.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Fotografia Produktowa

Zdaj się na nasze studio produktowe zlokalizowane na najwyższym piętrze Starego Młyna w Poznaniu. Przyjedź do nas osobiście albo wyślij nam produkty kurierem (zamówimy go za Ciebie!).

Podczas każdej sesji fotograf ma do dyspozycji asystenta, a sama sesja może być przeprowadzona na tle białego ekranu, pleksi albo specjalnie dobranej i wypożyczonej tkaniny.

4.9 42

Retusz Fotografii

Zdaj się na nasze studio produktowe zlokalizowane na najwyższym piętrze Starego Młyna w Poznaniu. Przyjedź do nas osobiście albo wyślij nam produkty kurierem (zamówimy go za Ciebie!)

Podczas każdej z sesji fotograf ma do dyspozycji asystenta, może być przeprowadzona na tle białego ekranu, plexi albo specjalnie dobranej i wypożyczonej tkaninie.

4.9 42

Napisz do nas na WhatsAppie!

Zadzwoń do nas!

517341785

softwarepizza@gmail.com

Nasze godziny otwarcia:

W dni robocze:

Soboty:

Niedziele:

od 8:00 do 21:00

od 9:00 do 20:00

od 10:00 do 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: